Výcvik pilotů

Chcete se naučit létat? Jste na správné adrese. Poskytujeme komplexní výcvik pilotů na letadlech a vrtulnících. Bezpečnost a kvalita výuky jsou u nás na prvním místě.

Ultralehká letadla

Ultralehká letadla

Chcete nerušeně plachtit krajinou jen tak pro radost a užívat si čisté pilotáže? Létání na ultralehkých letadlech je celosvětově oblíbené a vzhledem k nákladům také cenově dostupné.

Profesionální pilot ATPL

Profesionální pilot ATPL

Pilotní průkaz obchodního pilota ATPL umožňuje vykonávat za úplatu funkci velícího pilota kteréhokoliv jednopilotního letounu v obchodní letecké dopravě nebo funkci druhého pilota

Soukromý pilot PPL

Soukromý pilot PPL

Získejte pilotní licenci PPL, která vám umožňuje vykonávat funkci velícího pilota letounu nasazeného na neobchodní lety.

Pilot lehkých letadel LAPL

Pilot lehkých letadel LAPL

Tato kvalifikace je určena pro piloty, kteří chtějí létat pouze rekreačně, ne obchodně a ne za úplatu. Licence platí pro jednomotorová pístová letadla do MTOM (maximální vzletová hmotnost) 2000 kg, která přepravují na palubě maximálně 4 osoby včetně pilota (POZOR, nezaměňovat za letadla Ultralehká! Zde jde o letadla a vrtulníky všeobecného letectví).

Pokračovací výcviky

Pokračovací výcviky

Pokud již vlastníte některou z "hobby" leteckých licencí, jako je LAPL, UL nebo PPL, nabízíme vám další výcviky pro rozvoj vašich leteckých dovedností. Nelétejte jenom kolem komína!

Letecká angličtina

Letecká angličtina

Před lety do zahraničí (vyjma Slovenské republiky) je nutné prokázat schopnost vyjadřování a porozumění v jazyce používaném při radiotelefonní komunikaci – angličtině. V naší škole nabízíme absolvování zkoušek pro certifikát ICAO a také kompletního kurzu letecké angličtiny IR.

Letecký instruktor FI

Letecký instruktor FI

Výcvik pro získání licence leteckého instruktora FI

FI(A) - pro instruktory poskytující výcvik pilotů letadel

FI(H) - pro instruktory poskytující výcvik pilotů vrtulníků

Letecký instruktor IRI

Letecký instruktor IRI

Cílem výcvikového kurzu IRI je vycvičit žadatele tak, aby mohl poskytovat výcvik držitelům PZ pro vydání kvalifikace IR(A).

Žadatel musí být po ukončení výcvikového kurzu schopen školit žadatele na úroveň předepsanou pro získání kvalifikace IR(A) včetně předletových příprav, poletových rozborů a teoretické výuky.

Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Pokud si chcete vyzkoušet, jestli by se vám řízení letadla či vrtulníku líbilo, nebo jste jenom zvědaví jaké to je, zkuste být "pilotem na zkoušku". Během letu máte možnost si vyzkoušet, jak se letadlo řídí ve všech fázích letu. Instruktáž vám předvede a na vaše řízení letadla bude dávat pozor zkušený instruktor. Do většího letadla sebou můžete vzít až dva další spolucestující zdarma!

Nabídka pro vyzkoušení si pilotáže...

Letecký simulátor

Letecký simulátor

Vlastníme letecký, FNTP II certifikovaný, plně pohyblivý simulátor na hydraulické základně. Poskytujeme také kurz multi crew cooperation (MCC).