Přípravný kurz GNAV

6. května 2019

Přípravný kurz GNAV

Potřebujete u zkoušek ATPL složit zkoušku z General Navigation? Na základě příznivých referencí z prvních kurzů jsme pro vás připravili další kurz praktického řešení otázek. 

Pozor, změna termínu!

Připravujete se u zkoušek ATPL na předmět GNAV? Máme pro vás kurz zaměřený na řešení otázek z testů.
Naučíme vás během kurzu principy a způsoby výpočtů společně s řešením všech dostupných typů otázek. Tento kurz je zaměřen přímo na praktické řešení otázek tak, abyste měli šanci u zkoušky uspět a ušetřili podstatné množství času nad přemýšlením o jejich řešení. Po předchozí zkušenosti jsme prodloužili kurz na víkendový, neboť materiálů k výkladu je hodně a naším cílem je vás na zkoušku skutečně připravit. Během jeho průběhu se budeme zaměřovat na skutečné a praktické vyřešení jednotlivých typů výpočtů s důrazem na proaktivní a individuální formu jejich řešeni.
Doučovací kurz proběhne 1.6.-2.6. v učebně školy Fly for Fun na letišti Sazená. Minimální počet uchazečů je 5 lidi. Kurzovné je 3.900 Kč. V ceně víkendového kurzu jsou obsaženy tištěné materiály se všemi probranými otázkami včetně jednotlivých postupů k jejich výpočtu. Tyto pomocné materiály jsou sestaveny tak, abyste se k nim mohli kdykoliv během vlastní přípravy vrátit, a i po delší době od absolvování kurzu netápali, jak se ten či onen příklad vlastně počítal. Dle reakcí absolventů doučování Gnav z předchozího kurzu je způsob vysvětleni principu výpočtů jednoduchý a pochopitelný. Proto doufáme, že i vámi bude vyhodnocen jako prospěšný. Přejeme vám hodně štěstí u zkoušek!

Přihlášky a kontakty zde.